MEET THE TEAM

Hey jij daar! Welkom op de pagina van ons fantastische team!

We zijn verheugd om je voor te stellen aan de getalenteerde mensen die samen Silvia’s Dance School tot een bruisende gemeenschap maken. Elk lid van ons team brengt unieke ervaringen, passies en vaardigheden naar de dansvloer, die samen zorgen voor een onwijs gave sfeer waarin iedereen kan groeien en zichzelf kan zijn. Of je nu al jaren danst of net begint, ons team staat klaar om je te helpen bij elke stap van je dansavontuur. Leer meer over de mensen achter de bewegingen, en ontdek hoe ons team jou kan helpen jouw dansdromen waar te maken!

Silvia

Kinderdans, Modern jazz, Dance work-out, Pilates, Yoga, Selectie training, Managment en choreografie Silly Girls entertainment, Management

Izzy

Kinderdans, HIP HOP

Loraine

Modern Jazz, Silly Girl

Julie

Modern jazz, Silly Girl

Nadieh

Modern jazz, Silly Girl

Shelly

Kinderdans, Modern jazz teens

Hayleigh

Modern jazz

Niobey

Modern jazz

Natascha

HIP HOP

Naomie

HIP HOP

Eva

Pilates

Zoë

Break Dance

Zoë

Work shops kids, Silly Girl, Marketing manager, Office hero

Xue Fang Hu

Projectleider, Bestuurslid Mini Theater S, Office hero

Scroll naar boven